Oficjalnie informujemy, że nasze szkolenie Scrum Droid wygrało konkurs na najlepsze szkolenie z zarządzania projektami PMI Award 2014.

Ciekawe jest to, że Scrum Droid przybliża Scruma, a nie certyfikat Agile Certified Practitioner oferowany przez PMI. Ekspertom Project Management Institute widać nie przeszkadzało, że uczymy konkurencyjnego podejścia.

Rozdanie nagród odbędzie się w Arizonie w trakcie kongresu PMI North America w listopadzie. Scrum Droid to interaktywna symulacja, w trakcie której uczestnicy budują robota z klocków Lego Mindstorm i jednocześnie uczą się w praktyce, jak zarządzać zwinnym projektem. Celowo nie stosujemy przykładu ze świata technologii IT tylko klocki, aby uczestnicy skupili się na sposobie współpracy i komunikacji w zwinnym zespole. Na koniec szkolenia uczestnicy znają wszystkie techniki Scruma, role i artefakty oraz mają szansę stworzyć kroczącego robota.

PMI Award to coroczny konkurs organizowany przez Project Management Institute w trakcie którego jury wybiera największe osiągnięcia zarządzania projektami na świecie. Wśród kategorii jest książka, artykuł naukowy, projekt roku, osobowość roku oraz właśnie szkolenie.

To już będzie 5 światowa nagroda dla Octigo po PMI Award 2007 dla Massawy, PMI Award 2009 dla Mayday Mayday, PMI Award 2010 dla Mostu oraz PMI Award 2013 dla Koloseum. Oprócz za całokształt otrzymaliśmy nagrodę polskiego oddziału PMI Poland Chapter 2010 Product Award oraz Massawa uzyskała nagrodę na konferencji International Simulation and Gaming Association 2014 w Austrii.

Scum Droid został stworzony wspólnie z chłopakami z Agile Force. Połączyliśmy w ten sposób kompetencje IT ze szkoleniowymi.

Link do strony o szkoleniu Scrum Droid

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This