Oficjalnie informujemy, że nasze szkolenie Scrum Droid wygrało konkurs na najlepsze szkolenie z zarządzania projektami PMI® Award 2014.

Ciekawe jest to, że Scrum Droid przybliża Scruma, a nie certyfikat Agile Certified Practitioner oferowany przez PMI®. Ekspertom Project Management Institute widać nie przeszkadzało, że uczymy konkurencyjnego podejścia.

Rozdanie nagród odbędzie się w Arizonie w trakcie kongresu PMI® North America w listopadzie. Scrum Droid to interaktywna symulacja, w trakcie której uczestnicy budują robota z klocków Lego Mindstorm i jednocześnie uczą się w praktyce, jak zarządzać zwinnym projektem. Celowo nie stosujemy przykładu ze świata technologii IT tylko klocki, aby uczestnicy skupili się na sposobie współpracy i komunikacji w zwinnym zespole. Na koniec szkolenia uczestnicy znają wszystkie techniki Scruma, role i artefakty oraz mają szansę stworzyć kroczącego robota.

PMI® Award to coroczny konkurs organizowany przez Project Management Institute w trakcie którego jury wybiera największe osiągnięcia zarządzania projektami na świecie. Wśród kategorii jest książka, artykuł naukowy, projekt roku, osobowość roku oraz właśnie szkolenie.

To już będzie 5 światowa nagroda dla Octigo po PMI® Award 2007 dla Massawy, PMI® Award 2009 dla Mayday Mayday, PMI® Award 2010 dla Mostu oraz PMI® Award 2013 dla Koloseum. Oprócz za całokształt otrzymaliśmy nagrodę polskiego oddziału PMI® Poland Chapter 2010 Product Award oraz Massawa uzyskała nagrodę na konferencji International Simulation and Gaming Association 2014 w Austrii.

Scum Droid został stworzony wspólnie z chłopakami z Agile Force. Połączyliśmy w ten sposób kompetencje IT ze szkoleniowymi.

Link do strony o szkoleniu Scrum Droid
PMBOK, PMP, PMI-ACP, CAPM, PMI-RMP, PMI-SP, PgMP, PfMP, PBA are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This