Konsulting projektów, programów, portfeli

Pomagamy organizacjom wygrywać na rynku dzięki sprawnej realizacji innowacji i optymalnemu wykorzystaniu swojego potencjału.

Egzekucja założonych celów i strategii jest poważnym wyzwaniem dla wielu przedsiębiorstw. Efektywne zarządzanie projektami i portfelem projektów potrafi o 30% podnieść efektywność wykorzystania zasobów firmy, zredukować czas wypuszczania produktów na rynek, zwiększyc satysfakcję klienta, skrócić kilkukrotnie czas podejmowania decyzji i zredukować konflikty w zespołach.

Oferujemy bogate doświadczenie wyniesione z wielu sektorów gospodarki, takich jak finansowy, IT, produkcyjny, logistyczny, czy administracja publiczna.

Warsztaty strategiczne

Potrzebujesz zaplanować action plan na kolejny rok, znaleźć wspólne rozumienie misji zespołu lub firmy, czy przynajmniej zidentyfikować wartościowe pomysły na projekty?

Warsztaty strategiczne szybko pomogą wypracować właściwy rozwiązanie.

Stworzenie metodyki projektowej

Chcesz wprowadzić ład w projektach, szybko decydować o zawartości portfela, optymalnie wykorzystać zasoby organizacji?

Odpowiedzią może być stworzenie organizacyjnego standardu prowadzenia projektów.

Ratowanie projektu

Wymagania rozpełzły się, a terminy i budżet zdają się nie mieć końca, zespół grozi zwolnieniem się, a klient przegląda zapisy kontraktu?

Prawdopodobnie masz problem w projekcie. W trakcie intensywych warsztatów pomożemy go zidentyfikować, rozłożyć na czynniki pierwsze i wspólnie z zespołem rozwiązać.

Share This