Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://octigo.pl jesteśmy firmą szkoleniową Octigo sp. z o.o. W ramach prowadzonego bloga o zarządzaniu wysyłamy do zainteresowanych biuletyn e-mailowy raz w miesiącu zawierający od 3 do 7 artykułów na temat zarządzania projektami, procesami, firmą, strategią oraz naszych działań itp.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Jeżeli zostawisz w formularzu kontaktowym swój e-mail, zarejestrujemy go, aby móc ci odpowiedzieć. Jednak nie będziemy przekazywali go dalej, ani nie zaczniemy ci wysyłać naszych biuletynów, jeżeli nie wyrazisz osobnej zgody.

Formularze zapisu na biuletyn oraz pobierania naszych książek

Jeżeli zechcesz pobrać naszą książkę w PDF albo zapiszesz się na biuletyn, to twój e-mail zostanie dodany do naszej bazy mailingowej.

Ciasteczka

Jeżeli wejdziesz na naszą stronę i będziiesz przeglądał treści, w twojej przeglądarce zostnie zostawione tzw. ciasteczko. Niewielki pliki, który nie zawiera żadnych danych personalnych. Pozwala w sposób całkowicie anonimowy zbierać dane statystyczne o odwiedzinach naszej strony.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Na podstawie odsłon poszczególnych artykułów możemy wyciągać wnioski, jakie treści podobają ci się, a jakie nie. Ponadto dla celów optymalizacji w wyszukiwarce tzw. SEO analizujemy, skąd wchodzisz na nasz serwis, jak długo w nim pozostajesz i co przeglądasz. Jednak tych analiz dokonujemy jedynie na poziomie statystycznym i całkowicie anonimowo. Nie mamy wglądu w zachowanie konkretnego użytkownika naszego serwisu, a jedynie w całą populację odwiedzających.

Z kim dzielimy się danymi

Nikomu nie przekazujemy informacji o tobie.

Jak długo przechowujemy twoje dane

E-maile wykorzystywane do wysyłania biuletynów przechowujemy do czasu usunięcia przez ciebie zgody na ich przetwarzanie. W każdym biuletynie jest link pozwalający na sprawne usunięcie swoich danych. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swój e-mail w dowolnej chwili. Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych, które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

E-maile zebrane na podstawie zapisów na nasze biuletyny są przechowywane przez usługę Mailchimp.com i za jej pomocą rozsyłamy też biuletyny.

Dane z formularzy kontaktowych nie są nigdzie przesyłane i używamy ich jedynie do przesłania odpowiedzi e-mailem.

Twoje dane kontaktowe

Jedyną daną, którą zbieramy jest twój e-mail.

Informacje dodatkowe

Jak chronimy twoje dane?

Aby lepiej zabezpieczyć twoje dane, wykupiliśmy usługę w profesjonalnym serwisie Mailchimp.com, specjalizującym się w zarządzaniu listami mailingowymi. Twój e-mail nie jest przechowywany na żadnych lokalnych komputerach, ani wysyłany w jakikolwiek sposób między komputerami. Inni odbiorcy naszych biuletynów nie mają informacji, kto jeszcze je otrzymuje.

Jakie mamy obowiązujące procedury w przypadku naruszenia prywatności danych

W przypadku naruszenia prywatności danych dokonujemy zgłoszenia do odpowiednich służb oraz kontaktujemy się z serwisem Mailchimp.com celem wyjaśnienia. Następnie przesyłamy ustalenia do właściciela danych danych.

Od jakich stron trzecich otrzymujemy dane

Nie otrzymujemy danych od żadnych stron trzecich.

Jakie automatyczne podejmowanie decyzji i/lub tworzenie profili przeprowadzamy z użyciem danych użytkownika

Nie przeprowadzamy żadnych procesów automatycznego podejmowania decyzji i tworzenia profili.

Share This