24 i 25 lutego wspólnie z Akademią Koźmińskiego organizujemy szkolenie pod tytułem Zarządzanie projektem eksploracyjnym i R&D. To pierwsze tego typu szkolenie w Polsce.

Obok zarządzania projektem kaskadowym i zwinnym istnieje jeszcze zarządzanie projektem optymalizacyjnym. Jednak zarządzanie rozwija się dalej. Gartner wspomina o hipthesis-driven development, pojawia się lean startup, wymienia się podejście ekstremalne do projektów, coraz więcej metod radzenia sobie z niepewnością jest włączana do technik projektowych w prasie naukowej zaczynają przebijać się opracowania dotyczące eksploracyjnego podejścia. Z drugiej strony popularny staje się termin VUCA i faktycznie żyjemy w świecie przyśpieszających zmian. Odpowiedzią na te wyzwania i okazje może być właśnie eksploracyjne zarządzanie projektami.

Metodyka, która dopiero kiełkuje, ale ma szansę szeroko rozpowszechnić się w biznesie i pomóc w realizacji projektów, które są jeszcze bardziej nieprzewidywalne niż te określane mianem zwinnych.

Zapraszamy na nasze szkolenie z tego obszaru. Jego częścią będzie nasza najnowsza symulacja Trucks.

Zapisywać się można przez stronę Akademii Koźmińskiego.

Link do szkolenia

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This