bincZbliża się nowa paczka funkcji w naszej grze biznesowej. Będzie można rozmawiać z ludźmi, motywować ich lub zniechęcać do pracy, podglądać postęp projektów na task board, a pracownicy będą regularnie podchodzić do tablic, aby zapoznać się ze swoimi zadaniami.  No i oczywiście prezenty, których nie może zabraknąć w żadnej poważnej grze mobilnej.

A tak przy okazji to mamy już ponad 100 tysięcy pobrań!  Yuppi!

Pierwsza funkcja to dialogi. Każdy pracownik co pewien czas, będzie nas zaczepiał. Możemy zareagować na zaczepkę lub zignorować. Jeżeli dobrze poprowadzimy rozmowę, to uda nam się podnieść zapał pracownika. Choć czasem rozmowa może okazać się kłopotliwa, jak to widać w poniższym przykładzie.

binc

Kolejna funkcja to prezentacja postępu projektu wprost w biurze na tablicach zadań. Dzięki temu możemy śledzić postęp i podglądać, kto jest w którym zespole projektowym bez konieczności wchodzenia na listę projektów. Liczba tablic zadań sygnalizuje, ile równoległych projektów można uruchomić w danym biurze.

business inc

Do nowych funkcji jeszcze można zaliczyć prezenty za codzienne korzystanie z gry oraz chodzenie pracowników po biurze. Ludzie będą co jakiś czas wstawać i podchodzić do tablic zadań.

Grę za darmo można pobrac w sklepie Google Play oraz AppStore.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This