Właśnie ruszyła rekrutacja na kolejny rok studiów podyplomowych na Akademii Koźmińskiego. Oferujemy specjalizację Zarządzanie projektami IT oraz Zarządzanie wymaganiami i analiza biznesowa. Oba kierunki w znacznej części składają się z praktycznych warsztatów, symulacji i ćwiczeń.

Zarządzanie projektami IT

Omawiamy tutaj podejście kaskadowe i zwinne, ale również podstawy zarządzania portfelem projektów, programem i frameworki zwinne. W programie jest wiele naszych flagowych symulacji, jak: Massawa, Mayday Mayday, Koloseum, Scrum Droid, Baza na Marsie. Mamy też blok dotyczący MS Project. Wątkiem przewodnim jest przybliżenie standardu PMBOK Guide oraz metodyki Scrum.

Zarządzanie wymaganiami i analiza biznesowa

W ramach tej specjalizacji wprowadzamy w arkana pracy analityka biznesowego. Nasza perspektywa jest szersza niż w typowych standardach, bo obejmuje rolę analityka, który kreuje wizję produktu czy rozwiązania, analityka, który gromadzi i specyfikuje wymagania biznesowe, analityka, który tworzy model rozwiązania IT, czy wreszcie analityka, który jest członkiem zespołu projektowego. W ramach studiów oferujemy szereg symulacji, w tym stworzone specjalnie pod te studia, jak: Floryda, Korea Północna, Mafia.

Jak ostatnio policzyliśmy, przez nasze kierunki na ALK przewinęło się ponad 500 studentów.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This