W imieniu PMI® Wrocław zapraszamy na konferencję, która już za niecały miesiąc odbędzie się w naszym pięknym mieście nad Odrą. Ostatnia już edycja Psychologii w Biznesie i Zarządzaniu Projektami obędzie się 19 października 2018 r. w samym sercu Wrocławia w sali bankietowej hotelu Double Tree by Hilton Hotel Wrocław.

Celem konferencji jest wypełnienie przestrzeni odpowiedzialnej za implementowanie teorii psychologii w codzienną pracę, motywację, zaangażowanie, eliminowanie złych nawyków oraz elementy perswazji. Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami to jedyna konferencja całkowicie poświęcona miękkim aspektom zarządzania, nastawiona na komunikację, zaufanie i współpracę. Wydarzenie wspierają wybitni trenerzy, praktycy zarządzania projektami, psychologowie z wieloletnim doświadczeniem w kraju, jak i za granicą.

Wystąpią: Joanna Malinowska-Parzydlo, Klaudia Specbabka Pingot, dr hab. Agata Gąsiorowska, Jakub Szczepanik, Waldemar Dziwniel. Konferencję poprowadzi Maciej Orłoś!

Organizatorem wydarzenia jest wrocławski oddział Project Management Institute Poland Chapter – wiodąca międzynarodowa organizacja non-profit, zrzeszająca ekspertów i entuzjastów zarządzania projektami.

Więcej informacji
– na stronie www
– na FB wydarzenia
PMBOK, PMP, PMI-ACP, CAPM, PMI-RMP, PMI-SP, PgMP, PfMP, PBA are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This