Jeżeli chcesz się dowiedzieć, dlaczego firmy  są jak ryjówki? Dlaczego skuteczność jest ważniejsza od metodyki i dobrych praktyk? I czy wyścigi smoczych łodzi to to samo, co regaty rowerów wodnych? Sięgnij po książkę W tym szaleństwie jest metoda. Oprócz tego dowiesz się z niej, jak wdrożyć w firmie procesy zarządzania projektami, jak podnieść dojrzałość organizacji, aby uzyskać wyższą marżę z projektów i dlaczego istnieją trzy rodzaje marży.

Książka została wydana w pięknych kolorach i opowiada o trzech latach z życia pewnej średniej wielkości firmy działającej w średniej wielkości mieście w centrum Europy. Książka w beletrystycznej formie krok po kroku prowadzi wyboistą drogą ku doskonałości zarządzania projektami.

Książkę W tym szaleństwie jest metoda można będzie od 2 kwietnia dostać w księgarniach. Nie wiem, jakich, więc napiszę, że tych dobrych, ale widziałem, że Empik i Świat książki wciągnęły je do swoich ofert przynajmniej w internecie. Prezentacja tego tytułu odbędzie się też w trakcie seminarium organizowanego również 2 kwietnia we Wrocławiu przez Moderatora na temat uczenia się w organizacjach, które będę miał przyjemność poprowadzić.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This