Już oficjalnie możemy powiedzieć, że szkolenie PMP Koloseum otrzymało nagrodę PMI w kategorii szkolenia.

W uzasadnieniu nagrody napisano “Szkolenie PMP Koloseum zostało docenione za wyjątkowo praktyczne przybliżenie PMBOK® Guide. Kurs zawiera symulację komputerową monitorowania projektu oraz aplikację mobilną z próbnym testem PMP.”

Bardzo dziękujemy za uznanie i obiecujemy dalej się starać. 🙂

A teraz parę słów o Gali rozdania nagród PMI Award 2013. Nagrody wręczono w kilku kategoriach, m.in. najlepszy projekt, książka, artykuł, szkolenie. Z dumą chcemy dodać, że jedną z nagród otrzymał polski oddział PMI. Gratulacje!

Uroczystość została zorganizowana w Nowym Orleanie w centrum konferencyjnym wielkości małego miasteczka. Oczywiście kongres zajmuje wyłącznie połowę segmentu H, a alfabet nie kończył się na tej literce. Kanapek, krokietów i serów starczyło do końca wieczoru, a i serwowanego piwa nie udało się nam w całości pochłonąć. Zupełnie inaczej, niż w poprzednich latach. 😉 W tle zespół jazzowy, na scenie aktor z serialu Mad Men. Samo wręczenie nagrody trwało krótko, by większość wieczoru zająć bankietem. Całość skończyła się późnym wieczorem, a kolejnego dnia rozpoczął się kongres PMI North America.

Ps. Dodatkową atrakcją był fakt, że w Nowym Orleanie rozpoczął się Halloween i przed centrum kongresowym przedefilowała parada przebierańców.

Szkolenie Koloseum jest samodzielnym szkoleniem, jak i częścią naszych studiów Zarządzanie Projektami IT na Akademii Koźmińskiego.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This