castra romana rozgrywkaOtrzymaliśmy miłą wiadomość, że grupa kierowników projektów spotkała się na Górnym Śląsku celem rozegrania naszej symulacji Castra Romana. Wkrótce mamy otrzymać raport, ale mamy wiadomość, że pierwsze wrażenia były pozytywne. Załączam kilka zdjęć z rozgrywki zrobionych przez Krzyśka (to ten uśmiechnięty na drugim zdjęciu).

Jednocześnie doszły nas słuchy, że we Wrocławiu i Krakowie zbiera się ekipa na zagranie w Castrę Romanę. Tutaj możecie znaleźć informacje o zapisach. Też poprosimy o informacje na temat wniosków i oceny rozgrywki, pomogą nam one ulepszyć symulację.

Generalnie, gdyby ktoś odważył się zagrać w Castra Romana, to serdecznie zapraszamy do przysłania zdjęć i podzielenia się wrażeniami. Na e-maila wyjaśniamy też zawiłości zasad.

castra romana rozgrywkaJesteśmy po rozmowach z Maćkiem z ProjektM, który projektuje dla nas Castra Romana i obiecujemy, że kolejna wersja z uwzględnionymi kilkudziesięcioma błędami oraz zmianami (tak dużo ich niestety znaleźliśmy) pojawi się na początku kwietnia.

Dla przypomnienia Castra Romana to symulacja szkoleniowa stworzona przez nas i rozdawana wszystkim chętnym całkowicie za darmo. Wystarczy pobrać z naszej strony archiwum ze wszystkimi plikami tej symulacji.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This