Poszukuję chętnych do recenzowania i komentowania mojej najnowszej książki, która właśnie zaczyna się pisać.

Ponad dwa lata temu rzuciłem hasło i zaprosiłem do współpracy chętnych z Linkedin przy pisaniu książki W tym szaleństwie jest metoda. Obawiałem się tej pozycji, bo forma, którą wybrałem, była nietypowa. Była to powieść. Dzięki wsparciu kilku osób, które wyraziły chęć współpracy powstała książka dużo lepsza, niż gdybym sam się z nią mierzył. Jeszcze raz im dziękuję za to. Książka na https://lnkd.in/d25cUuh otrzymuje całkiem niezłe oceny, bo średnio 8.4 / 10, więc chyba nieźle nam to wyszło.Dzisiaj otrzymałem potwierdzenie z wydawnictwa, że zatwierdzono koncepcję nowej książki. I od razu rzucam hasło i tym samym zapraszam do współpracy chętnych przy jej recenzowaniu.

Książka będzie kryminałem ilustrującym takie koncepcje, jak agile, kanban, scrum. Narazie mam ogólny zarys fabuły i dwóch bohaterów.
Współpraca polegałaby na czytaniu i komentowaniu kolejnych części książki. Im bardziej krytycznie, tym lepiej. Do dzisiaj żałuję, że niektórych uwag moich poprzednich recenzentów nie naniosłem do pozycji W tym szaleństwie…, bo byłaby lepsza.

W zamian oferuję wdzięczność, wczesny dostęp do mojej książki oraz wzmiankę w jej wstępie. Niebagatelną atrakcją jest oczywiście możliwość „zjechania” mnie w komentarzach do kolejnych rozdziałów. 🙂
Chętnych proszę o zgłaszanie się e-mailowo na adres szkolenia@octigo.pl.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This