Juz po raz nie wiem, który prowadzimy nabór na studia podyplomowe realizowane przez naszych trenerów i według naszego programu przy współpracy z prywatnymi uczelniami. Są to Zarządzanie projektem informatycznym (ZPIT) oraz Zarządzanie wymaganiami i analiza biznesowa (ZWAB). Pozostało jeszcze kilka tygodni naboru kandydatów na nasze studia podyplomowe na WSB we Wrocławiu oraz na Koźmiński w Warszawie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Zapraszamy też do Wrocłąwia na naszą Szkołę Project Managera, któa po raz siódmy ruszy pod koniec listopada. Więcej o studiach na WSB możecie dowiedzieć się tutaj: Natomiast więcej o studiach na Akademii Koźmińskiego tutaj: Więcej o Szkole Project Managera można przeczytać tutaj: https://octigo.pl/lista-szkolen/szkola-project-managera/ Ps. Na ZP IT w Warszawie zostały ostatnie miejsca, bowiem staramy się, aby grupy miały maksymalnie około 30 osób.