Już jutro po południu zbudujemy największą Bazę na Marsie. Mówimy oczywiście o naszej grze szkoleniowej. Największa, bo zapisało się ponad 80 osób. Zatem rozegramy równolegle 6 niezależnych baz. Zapraszamy do budynku B do sali 301.

http://www.wsb.pl/wroclaw/aktualnosci/baza-na-marsie-jak-dzieki-grze-mozna-wspierac-potencjal-pracownikow

Wszystkich, którzy dali radę się zapisać serdecznie zapraszamy na jutro. Tym, którzy nie zdążyli obiecujemy, że będziemy organizować kolejne takie seminaria we Wrocławiu.