Zarządzanie projektami dla początkującychJuż ukazała się nasza książka o projektach. Po niemal roku od rozpoczęcia prac mamy kilka egzemplarzy u siebie, a reszta trafiła na rynek.

Książka zgodnie z tytułem adresowana jest do czytelników, którzy chcą się zorientować, jak zacząć projekt oraz jak nie dać się w nim pogrzebać. Z różnych metodyk, doświadczeń, dobrych praktyk wybrałem te, które w praktyce najbardziej mogą się przydać.

Przy okazji ogłaszamy mały konkurs, więcej o nim na końcu tego wpisu.

Zrobiłem małe badanie i okazało się, że jest na półkach w całkiem dużej liczbie Empików (nawet poszedłem do jednego i odnalazłem 3 sztuki na najdalszym regale pod ścianą na wysokości podeszw butów), niektórych Matrasach. Zaś w dystrybucji wysyłkowej Helion zadbał, aby była wszędzie. Fajnie pracować z dużym graczem na rynku. 🙂

Ceny jak widzę mocno się wahają, ale chyba w taki sposób działa ten rynek.

Oprócz tego dostępna jest w wersji elektronicznej (link do wydawnictwa Onepress).

Przy okazji mały konkurs: pierwsze 20 osób, które przyślą aktualne hasło konkursowe, jakie można zobaczyć na ostatnim ekranie gry Business Inc., otrzyma naszą książkę w prezencie. Czas trwania konkursu do 30 kwietnia 2016. Dla ułatwienia zmieniliśmy hasło od ostatniego konkursu.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This