mazing penguinZaprzyjaźniona firma Game Pistols poszukuje testerów gry zręcznościowej Mazing Penguin. Gracz wciela się w niej w biednego, małego pingwinka, który musi uciec do swojego domu na biegunie. Po drodze napotyka złe niedźwiedzie pragnące go dopaść i … Gra jest adresowana między innymi do młodszych, więc nie napiszemy, co dzieje się potem. Trzeba to samemu zobaczyć.

Aktualnie poszukujemy chętnych do poklikania w nią i wyrażenia swoich opinii. Jedyny warunek to posiadanie urządzenia z systemem Android. Na start interesuje nas przede wszystkich opinia o atrakcyjności rozgrywki i poprawności działania na różnych telefonach. Chętnych testerów zapraszamy do kontaktu e-mailowego i przesłanie nam adresu e-mail wykorzystywanego na Google Play. Zwrotnie odeślemy link do aplikacji. Zgłoszenie prześlijcie na adres: szkolenia@octigo.pl.

Gra w przeciwieństwie do Business Inc. nie wymaga myślenia, co udowodnił już 3-letni Leon, klikając na oślep i kończąc poziom. Toteż nie odrzucimy żadnego zgłoszenia.

Wpis może nie jest związany z zarządzaniem projektami, ani szkoleniami, ale zaprzyjaźnionej firmie trzeba pomagać.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This