pmi award 2016Na gorąco dzielimy się wrażeniami oraz filmem z gali kongresu, który rozpoczął się wczoraj.

Gala odbywała się w San Diego Convention Center w wejściu E. Równolegle do PMI miało miejsce kilka kongresów w tym neurologiczny, ale tam nie trafiliśmy, bo był w wejściu A.

pmi-award-2016-statueGala trwała około 3 godzin i zgromadziła kilkuset uczestników. Nagrodą jest szklana statuetka oraz pretekst do odwiedzenia Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Konkurs PMI Award to coroczne wydarzenie, w trakcie którego nagradzane są rozmaite osiągnięcia w świecie zarządzania projektami. Najbardziej prestiżowa kategoria to projekt roku, jednak są również takie, jak szkolenia, w których i my możemy wziąć udział. Ponadto nagradzane są książki, artykuły, prace naukowe, osobowości ze świata projektów oraz oddziały Project Management Institute. Więcej o konkursie można przeczytać tutaj.

A tutaj jeszcze ciepły film nakręcony komórką Pawła z wręczenia nam nagrody dla najlepszego produktu rozwojowego.

zwyciezcy-pmi-award-2016

Muszę dodać słowo wyjaśnienia, byliśmy tam we trójkę z Adamem i Pawłem, lecz PMI nie zgodził się na wyjście wszystkich z nas ze względu na niewielki rozmiar sceny.  Więc krakowskim targiem, ja poszedłem po statuetkę.

Nasza trójka może się uważać za głównych twórców gry Business Inc. jednak w tworzeniu brali również udział Marcin Osiołek, Klaudia i Daniel.

A tutaj link do nagrodzonej gry mobilnej na Google Play i AppStore.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This