PMP TrainerCelem aplikacji PMP Trainer jest wesprzeć przygotowania do egzaminu PMP. Program zawiera 800 pytań testowych PMP. Wyróżnikiem aplikacji jest algorytm doboru liczby pytań i ich kategorii. System automatycznie analizuje cele edukacyjne użytkownika i ustala, na ile pytań dziennie powinien on odpowiedzieć oraz z jakich obszarów wiedzy, aby zdążyć przygotować się do egzaminu.

Możliwe też jest po prostu wyświetlanie losowo dobranych pytań z samodzielnie wybranych obszarów wiedzy PMBOK Guide.


Screenshot_2016-07-23-23-05-11#2Aplikację można pobrać za darmo ze sklepu Google Play.

Wybieramy najpierw tryb nauki. Dostępne są dwa:

1. Z celem zdania egzaminu w określonym terminie i automatycznym dobieraniem pytań.

2. Po prostu wyświetlanie pytań z wybranych obszarów wiedzy.

Następnie zaczniemy odpowiadać na kolejne pytania. Appka będzie na bieżąco wyświetlać poziom wiedzy w każdym z 11 obszarów wiedzy potrzebnych na PMP oraz zmianę poziomu wiedzy w czasie.

W trybie nauki z celem człowiek może wprowadzić datę egzaminu, minimalny poziom wiedzy w procentach udzielonych odpowiedzi oraz preferowaną godzinę robienia codziennego testu. Aplikacja wówczas o określonej godzinie przypomni, że przyszła pora na test, następnie ustali liczbę pytań na dzisiaj, w końcu dobierze pytania z tych obszarów wiedzy, które wymagają podszkolenia.

Wierzymy, że nauka przez codzienne wykonywanie krótkich nawet testów jest najlepszym sposobem przygotowania się do tego trudnego egzaminu. W appce na start zaimplementowanych jest 800 pytań, co zapewni ich dużą różnorodność.

Screenshot_2016-07-21-21-53-01#1Użytkownik będzie też mógł sam wybrać, które obszary wiedzy chce przetestować. Może zaznaczyć jeden lub dowolną ich liczbę, a appka wówczas wyświetli tylko odpowiednie pytania.

Aplikacja na bieżąco rysuje dwa wykresy wiedzy:

1. Wzrost poziomu wiedzy w czasie – na liniowym wykresie widać, jak zmienia się liczba prawidłowo odpowiadanych pytań każdego dnia. To może pomóc podtrzymać motywację,

2. Poziom wiedzy w każdym obszarze – na kolumnowym wykresie widać aktualny procent dobrze odpowiedzianych pytań w każdym obszarze wiedzy.

Appka jest dedykowana na urządzenia z systemem Android. W większości jest dostępna za darmo. Bez opłat użytkownik może odpowiedzieć na 20 pytań dziennie. Płatne jest jedynie przekroczenie tego limitu.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This