W trakcie gali poprzedającej światowy kongres PMI® ogłoszono zwycięzców corocznego konkursu PMI® Award we wszystkich kategoriach.

Już raz chwaliliśmy się, ale co tam, jak jest czym, to warto. 🙂 Od dzisiaj oficjalnie możemy informować, że jesteśmy posiadaczami nagrody za najlepsze szkolenie z zarządzania projektami na świecie w 2010 roku.

Przedwczorajszego wieczora (w piątek) w Waszyngtonie odbyła się gala podsumowująca miniony rok w świecie zarządzania projektami, na której oficjalnie wręczono nagrody w kilku kategoriach m.in. szkoleń, czyli naszej kategorii – PMI® Continuing Professional Education Product of the Year Award. Niestety tym razem nie mogliśmy osobiście stawić się, aby odebrać trofeum, więc nie będzie relacji z podróży. Czekamy aż PMI® prześle statuetkę pocztą. 🙂

Nagrodzona gra strategiczna Most została stworzona przez Barbarę Matkowską i Marcina Żmigrodzkiego i jest częścią programu szkoleniowego na studiach podyplomowych zarządzania projektami na Wyższej Szkole Bankowej.

Tutaj można przeczytać więcej o grze Most, która zdobyła nagrodę. Nasze wcześniejsze nagrody to PMI® Award 2007 dla Massawy i PMI® Award 2009 dla Mayday Mayday.
PMBOK, PMP, PMI-ACP, CAPM, PMI-RMP, PMI-SP, PgMP, PfMP, PBA are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This