Screenshot_2016-07-23-23-05-11#2Jesteśmy w trakcie końcowych testów naszej najnowszej aplikacji mobilnej o nazwie PMP Trainer. Program będzie wyświetlać setki pytań testowych PMP, ponieważ jego celem jest przygotować do egzaminu. Wyróżnikiem będzie algorytm doboru liczby pytań i ich kategorii. System automatycznie będzie analizował cele edukacyjne użytkownika i ustalał, na ile pytań dziennie powinien on odpowiedzieć, aby zdążyć pozyskać wiedzę na dostatecznym poziomie. Możliwe też będzie po prostu wyświetlanie losowo dobranych pytań z zadanych obszarów wiedzy.

Screenshot_2016-07-23-22-18-24#1Użytkownik najpierw wybierze tryb nauki, czyli z celem zdania egzaminu w określonym terminie lub po prostu wyświetlanie pytań. Następnie zacznie odpowiadać na kolejne pytania. Appka będzie na bieżąco wyświetlać mu jego poziom wiedzy w każdym z 11 obszarów wiedzy potrzebnych na PMP oraz zmianę poziomu wiedzy w czasie.

W trybie nauki z celem człowiek może wprowadzić datę egzaminu, minimalny poziom wiedzy w procentach udzielonych odpowiedzi oraz preferowaną godzinę robienia codziennego testu. Aplikacja wówczas o określonej godzinie przypomni, że przyszła pora na test, następnie ustali liczbę pytań na dzisiaj, w końcu dobierze pytania z tych obszarów wiedzy, które wymagają podszkolenia.

Wierzymy, że nauka przez codzienne wykonywanie krótkich nawet testów jest najlepszym sposobem przygotowania się do tego trudnego egzaminu. W appce na start zostanie zaimplementowanych 800 pytań, co zapewni ich dużą różnorodność.

Użytkownik będzie też mógł sam wybrać, które obszary wiedzy chce przetestować. Może zaznaczyć jeden lub dowolną ich liczbę, a appka wówczas wyświetli tylko odpowiednie pytania.

Appka będzie dedykowana na urządzenia z systemem Android. Szacujemy, że appka będzie opublikowana najpóźniej w sierpniu.

Screenshot_2016-07-21-21-53-01#1

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This