Już jest lipcowy numer PM Network dostępny w wersji elektronicznej: http://www.pmnetwork-digital.com/pmnetworkopen/201007#pg1, a w nim…

…Zarządzanie projektem weselnym, artykuł o tym jak wygląd kierowanie projektami organizacji wesel.

…USA zainwestowało w rekonstrukcję Iraku 53 miliardy dolarów. Niestety większość projektów została skasowana, opóźniona lub przekroczyła budżet. Ryzyko politycznej niestabilności powoduje, iż te inwestycje nie wychodzą.

…Według 2010 IT Skills and Salary Report kierownik projektu jest na pierwszym miejscu rankingu najbardziej poszukiwanych specjalistów.

…Ciekawy artykuł o źródłach niepowodzeń projektów. Wśród nich wymieniane jest: złe planowanie, brak wsparcia kierownictwa organizacji, nieprzeanalizowane wymagania i niejasne oczekiwania udziałowców, związane z tym pełzanie zakresu i inne.

…Można przeczytać duży raport o migracji talentów w branży zarządzania projektami. Tak, jak kiedyś specjaliści wyjeżdżali pracować do Stanów Zjednoczonych, tak teraz rozpoczyna się migracja powrotna.

…Seria artykułów o projektach CSR, w tym o projekcie wsparcia niesłyszących dzieci w firmie telekomunikacyjnej.

…Znowu projekt wojskowy, budowa pojazdu odpornego na miny i zasadzki Oshkosh. Tylko 7 miesięcy zajęło zaprojektowanie, stworzenie i rozpoczęcie seryjnej produkcji.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This