IPMA Polska Konferencja 2015W dniach 22-23 października 2015 r. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej konferencji IPMA Polska skierowanej do osób zainteresowanych realizacją przyszłościowych, nowoczesnych i innowacyjnych projektów na gruncie polskim i międzynarodowym. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE objął to wydarzenie patronatem honorowym.

Podczas warsztatów przeprowadzimy symulację szkoleniową Scrum Droid demonstrującą w praktyce funkcjonowanie zespołu zwinnego. Poniżej notatka od organizatora IPMA Polska.

Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są „Projekty przyszłości. Nowe horyzonty, sprawdzone rozwiązania”. Konferencja IPMA Polska jest największym wydarzeniem dla branży project management w Polsce.

Tegoroczna konferencja zrywa na chwilę z przeszłością i analizowaniem faktów i wniosków. Zrywa z teoretycznymi rozważaniami i scenariuszami „co by było gdyby”. Otwiera świat wizji nowoczesnych projektów, wizji zarządzania za 5, 10 czy 15 lat. Będzie podróżą w czasie, w świecie Project Managementu – z niekonwencjonalnymi metodykami, technikami skupiającymi najlepsze z możliwych praktyk, i pomysłami, które mogą wydawać się futurystyczne.

Konferencja IPMA Polska ma na celu umożliwić szerszej publiczności wysłuchanie przemówień wybitnych praktyków, którzy realizują w Polsce innowacyjne, rozwojowe projekty wpływające korzystnie na gospodarkę oraz swoimi działaniami propagują efektywne zarządzanie. Celem, który przyświeca organizatorom wydarzenia, jest próba wypracowania wspólnego języka dla biznesu nauki i jednostek administracji, propagowanie polskiej przedsiębiorczości oraz nowoczesnych technologii.

Poza wykładami wybitnych mówców i osób powiązanych z zarządzaniem projektami, uczestnikom naszej konferencji proponujemy warsztaty i gry symulacyjne realizowane w środowisku projektowym, oraz elementy o charakterze integracyjnym. Goście, jak co roku, będą mieli okazję uczestniczyć w uroczystej Gali Konkursu Polish Project Excellence Award na najlepiej zarządzany projekt w Polsce.

W Konferencji IPMA Polska co roku bierze udział ponad 200 osób. Uczestnikami naszego wydarzenia są osoby z sektorów, w których działania realizuje się zgodnie z najlepszymi praktykami zarządzania. Project management nie jest określony jedną branżą, jednak wszystkich biorących udział w wydarzeniu łączy świadomość znaczenia zarządzania projektami dla skutecznego oraz efektywnego rozwoju firm i organizacji.

Grupą docelową konferencji są osoby z kadry zarządzającej wyższego szczebla, kierownicy projektów, przedstawiciele firm zarówno od strony inwestora, jak i wykonawcy, sponsorzy, oraz pracownicy naukowi czy osoby powiązane z budowaniem ścieżek kariery.

XVIII Konferencja IPMA Polska „Projekty przyszłości” odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza znajdującym się w samym środku biznesowej części Warszawy, na Mokotowie przy ulicy Postępu 17a. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do lotniska (10 minut), centrum miasta (17 minut) i dogodny dostęp do sieci komunikacji miejskiej.

Strona wydarzenia:  http://konferencja.ipma.pl

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This