Zarządzanie projektami dla początkujących“Jaką najbezpieczniejszą decyzję można podjąć w ramach realizacji projektu? Odpowiedź jest prosta: nie robić go!

Ale skoro czasem nie ma ucieczki, to warto wiedzieć, jak nie dać się pokonać. W niniejszej książce krok po kroku zostaniesz wprowadzony w sztuczki i chwyty stosowane przez doświadczonych menedżerów projektów. A niekiedy zostaniesz nawet poproszony o użycie zdrowego rozsądku.” – tak zaczyna się moja pierwsza drukowana książka o zarządzaniu projektami.

Niniejszym prezentuję oficjalną okładkę oraz z dumą informuję, że już w lutym nakładem wydawnictwa Helion ukaże się książka Zarządzanie Projektami dla Początkujących. Jest ona adresowana do początkujących kierowników projektów i zainteresowanych tym tematem. Krok po kroku wprowadza w proces planowania i realizacji projektu. Wszystkie rozdziały, aby łatwiej było zapamiętać i zrozumieć sekwencję kroków, zilustrowano planszą przypominającą grę. Krok po kroku pokazuje ona, co kierownik projektu powinien zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

Z różnych metodyk kaskadowych i zwinnych wybrałem techniki, które moim zdaniem najlepiej działają i są najbardziej praktyczne. Książka zatem nie jest teoretycznym opisem różnych metod i narzędzi, a raczej praktycznym poradnikiem.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This