BINCW nowej wersji rozgrywka będzie bazowała na tym samym silniku, jednak pojawi się szereg udoskonaleń i zmiań. Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy to od nowa napisany interface gry. Rozgrywkę przenieśliśmy do świata pełnej 3D. Teraz można sobie oglądać biuro, ustawiać miejsca pracy, wyposażać je w rozmaite gadżety.

Ponadto wprowadzimy wiele różnych sprzętów, które mogą podnieść efektywność prac. Będzie można kupić stół do bilard, barek, ekspres do kawy, obrazki na ściany i wiele innych przydatnych przedmiotów w pracy developera.

Pojawi się kilkudziesięciu zupełnie nowych pracowników od bardzo zdolnych naczelnych, przez zwykłych ludzi, po sztuczną inteligencję.

binc 3d level 1Jak widać na załączonym obrazku pracownicy też będą trójwymiarowymi postaciami. Zamierzamy wyposażyć ich w indywidualne cechy wpływające na ich zachowania, tempo uczenia się, efektywność. Każdy pracownik nadal charakteryzowałby się określonym poziomem kompetencji i motywacji, co będzie miało wpływ na ryzyko dla projektów, ale dodatkowo będzie mógł być wyposażony w rozmaite elementy biura, które będą wspierały go w pracy, np. wygodny fotel, dodatkowy monitor, czy biurko prezesa.

Gra oferować będzie 3 poziomy biura i w końcu liczba pracowników faktycznie zależeć będzie od dostępnej powierzchni, o co prosiliście w komentarzach. Największe biuro pomieści aż 10 ludzi, a najmniejsze tylko 2.

binc 3dbinc 3d projectsZ nowości warto zauważyć kilkadziesiąt zupełnie nowych projektów takich, jak Flara Bimbo, Flatman, cała seria Zombie, w tym Północ Żywych Trupów Biegających Umarłych, nowy Veggie Warrior i wiele innych.

Planujemy premierę Business Inc. 3D w ciągu miesiąca. Narazie zaś dostępna jest beta do testów i zgłaszania uwag. Gdyby ktoś z Was, drodzy czytelnicy, był zainteresowany, to nasza wdzięczność nie będzie miała granic.

Wszystkich ciekawych nowej gry zapraszamy już dziś do otwartych beta testów. Gra jest jeszcze w trakcie konfiguracji i usuwania błędów, ale można już sobie poklikać. Beta testy dostępne są tylko na platformie Google Play i tylko w Polsce. Link do gry

 

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This