binc 3d officeProdukcja najnowszej wersji Business Inc. 3D jest już bardzo zaawansowana. Już teraz z przyjemnością dzielimy się projektami graficznymi towarzyszącymi grze.

Główna zmiana polega na wprowadzeniu trójwymiarowego świata. Dzięki temu będzie można wyposażać swoje biuro w meble, konsole do gry i inne przydatne sprzęty. Planujemy wprowadzić kilkadziesiąt elementów wyposażenia biura.

Dodatkowo zdecydowanie zmieni się interface aplikacji na bardziej przyjazny dla użytkownika. Jak widać centralnym punktem będzie właśnie biuro, po którym będa kręcić się pracownicy, a menu z opcjami pojawi się przy lewej krawędzi. Ponadto wprowadzamy 20 nowych pracowników i 10 nowych projektów. Pracowników prezentujemy poniżej, a na projekty jeszcze musimy poczekać.

binc 3d garageBieżący etap jest pierwszym zaplanowanym na mapie drogowej Binc 3D. Jeżeli taka formuła gry się spodoba, planujemy rozbudować życie społeczne pracowników w grze przez uczynienie ich bardziej interaktywnymi, dodać więcej funkcji związanych z zarządzaniem produktem i kreowaniem popytu oraz dodać rozgrywkę sieciową w formie rywalizacji z innymi graczami. Taki jest plan na ten rok.

Aktualna wersja Business Inc. została pobrana ponad 1,5 miliona razy, więc jesteśmy pełni dobrych myśli, jeżeli chodzi o Business Inc 3D. Jeżeli już teraz chciałbyś pograć to możesz za darmo pobrać naszą grę w sklepie App Store i Google Play.

Gorąco wierzymy i mamy nadzieję, że uda nam się, na pewno i nie odwołalnie (mam nadzieję, że nasz grafik Krawiec czyta tego bloga) wydać grę jeszcze w maju. W pesymistycznym scenariuszu gra pojawi się na środowisko Android i iOS w czerwcu.

binc 3d employees

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This