Poniżej przytaczamy główne powody, które powodują, że nasze studia podyplomowe Szkoła Project Managera są tak wyjątkowe.

 1. Państwowe świadectwo ukończenia studiów podyplomowych o specjalności zarządzanie projektami (Szkoła przygotowana jest przy współpracy z WSB Wrocław).
 2. Szkoła prowadzona przez firmę autoryzowaną w programie PMI R.E.P.
 3. Najbardziej przekrojowy i kompletny program nauczania zarządzania projektami.
 4. Zjazdy w weekendy w wygodnych i klimatyzowanych salach hotelu we Wrocławiu, zapewniony jest pełen catering w trakcie zajęć (lunch, przerwy kawowe, napoje).
 5. Ponad 50% czasu to warsztaty i gry szkoleniowe, co czyni zajęcia dużo atrakcyjniejszymi i jednocześnie pokazuje praktyczną stronę zarządzania. Nasze gry symulacyjne ma za sobą już 2000 uczestników.
 6. Szkolenia wielokrotnie nagradzane przez PMI jako najlepsze szkolenia zarządzania projektami na świecie (PMI Award 2007 i 2009).
 7. Zajęcia prowadzą praktycy zarządzania projektami.
 8. Metodyka nauczania oparta na najlepszych praktykach szkoleń biznesowych, została opracowana we współpracy z firmą Moderator, liderem na rynku szkoleń dla trenerów.
 9. Program przeszedł wieloletnią weryfikację w różnych grupach odbiorców.
 10. Program maksymalnie skompresowany, aby jak najwięcej treści dostarczyć w minimalnym czasie – tylko 6 zjazdów weekendowych.
 11. W programie nauczania zastosowano komputerowe symulacje projektów. Przykłady dostępne są tutaj.
 12. Uczestnikami szkoły są praktycy biznesu z różnych gałęzi gospodarki, co daje szansę na interesującą wymianę doświadczeń z prowadzenia projektów.
 13. Zajęcia prowadzone w niewielkich, maksymalnie 15 osobowych grupach.
 14. Każdy uczestnik otrzyma darmowy dostęp do aplikacji na Iphone „Zarządzanie projektami mały kroczkami zawierającej ponad 100 artykułów, kilkanaście lekcji i ponad 200 pytań testowych.
 15. Możliwość zebrania kompletu punktów PDU potrzebnych do przedłużenia certyfikacji PMP na kolejne 3 lata. Szkoła oferuje 96 PDU.
 16. Oprócz materiałów szkoleniowych darmowe podręczniki zgodne z naszym programem nauczania.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: szkolenia@octigo.pl.

Więcej o naszych studiach możesz przeczytać tutaj.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Twój e-mail został zapisany

Share This