+48 512 364 075

Zasady korzystania z wpisów

Poniżej zamieśliśmy krótki opis wymagań, jakie prosimy, abyś spełnił, jeżeli chciałbyś skorzystać z treści zamieszczonych na tym serwisie:

1. Odnośnik do źródła w postaci linku HTML

2. Podanie autora i nazwy serwisu, np. Marcin Żmigrodzki, Octigo.pl

3. Nie zgadzamy się na wykorzystanie wpisów z naszego blogu dla celów komercyjnych. W takim przypadku prosimy o indywidualny kontakt z nami.

4. Nie zgadzamy się również na modyfikowanie treści wpisów bez naszej wiedzy i indywidualnej zgody.

5. Dopuszczamy zaś cytowanie fragmentów tekstów.

Wpisy opublikowane na naszym serwisie można cytować i parafrazować z zachowaniem powyższych zasad.

O ile nie podano inaczej, prawa autorskie do zamieszczonych tu wpisów są własnością autorów serwisu Octigo.pl. Dziękujemy za zastosowanie się do poniższych zasad i zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.

Wpisy na naszym blogu mają charakter publicystyczny lub merytoryczny. W tekstach publicystycznych staramy się komentować życie kierownika projektów i innych osób związanych z tą tematyką w naszym kraju i poza nim. Staramy się odnajdywać przykłady zarządzania w nietypowych dziedzinach naszej rzeczywistości. W tekstach merytorycznych przybliżamy wiedzę przede wszystkim z zakresu zarządzania projektami, procesami i szkoleń.

PMI, PMBOK, PMP, PMI-ACP, CAPM, PgMP, PfMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.