+48 512 364 075

Massawa

Niespodzianka dla uczestników Szkoły Project Managera

Każdy uczestnik Szkoły Project Managera otrzyma drukowaną wersję naszej książki na kilka miesięcy przed oficjalną publikacją. Według wydawnictwa Helion książka ukaże się w pierwszym kwartale 2016 pod tytułem Zarządzanie projektami dla początkujących. Jest to kolejna korzyść, którą dopisaliśmy do długiej listy naszego flagowego kursu Szkoła Project Managera. Przypominamy też, że piąta edycja Szkoły Project Managera zaczyna się 28 i 29 listopada we Wrocławiu. Zapraszamy chętnych […]

Więcej

Massawa na konferencji PMI Katowice

21 września odbędzie się konferencja PMI w Katowicach. Będziemy mieli przyjemność wygłosić krótki wykład o tym, jak rozwija się świat zarządzania projektami i w którym kierunku może podążać. Zaś popołudniu przeprowadzimy skróconą wersję Massawy.

Więcej

II Konferencja Zarządzania Projektami we Wrocławiu

W ramach II Konferencji Zarządzania Projektami we Wrocławiu przeprowadzimy  z Pawłem całodniową symulację Massawa w pełnej wersji. Konferencję organizuje wrocławski oddział PMI. Ponadto będę miał przyjemność opowiedzieć o zasadach certyfikacji PMI Agile Certified Practitioner. Więcej informacji o konferencji i sposobie zapisania się można znaleźć tutaj. Serdecznie zapraszamy.

Więcej
20.03.2015
Marcin Żmigrodzki

Zapraszamy na IPMA – Massawa w wersji short też tam będzie

Zapraszamy na konferencję IPMA Polska na temat zarządzania projektami. Sporo ciekawy wykładów się szykuje, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy się nie pochwalili. W ramach ścieżki warsztatowej zorganizujemy Massawę w wersji skróconej.

Więcej

Massawa zdobyła nagrodę na ISAGA 2014

Massawa została oceniona jako najlepszy warsztat interaktywny na konferencji ISAGA 2014. ISAGA (International Simulation And Gaming Association) to największa na świecie organizacja wspierająca rozwój gier szkoleniowych i symulacji. Działa od ponad 40 lat w 33 krajach świata. Ostatnia konferencja w Dornbirn/Austria miała nr 45.

Więcej
12.07.2014
Marcin Żmigrodzki

Piszą o nas w Holandii

Sprawozdanie z Massawy znalazło się w biuletynie oddziału PMI w Holandii. Massawa odbyła się w Krakowie, ale mieliśmy szczęście gościć reprezentanta Niderlandów, która podzieliła się swoimi wrażeniami z tej sesji. A było gorąco… Poniżej fragment relacji.

Więcej

Massawa na Akademii Leona Koźmińskiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Massawę 27 czerwca w Warszawie, na Akademii Leona Koźmińskiego. Cały dzień będziemy budowali port oraz uczyli się, jak współpracować i komunikować w projekcie. Zapisy prowadzi bezpośrednio Akademia Koźmińskiego. Serdecznie zapraszamy. Link do strony Akademii Koźmińskiego

Więcej
02.06.2014
Marcin Żmigrodzki

Massawa w Krakowie na seminarium PMI

Serdecznie zapraszamy do Krakowa na Massawę organizowaną przez region małopolski PMI. Zaczynamy 27 maja o 17:30 i szkolimy się do 20:30 w Polish Open University-Wyższa Szkoła Zarządzania Ul. Głowackiego 12, Aula (II piętro).   Link do zapisów Rozegramy wersję skróconą Massawy, bo 3-godzinną, więc będzie bardzo dynamicznie i intensywnie.      

Więcej
19.05.2014
Marcin Żmigrodzki

Dzielimy się filmikiem z konferencji Smart PM w Krakowie

Otrzymaliśmy krótką relację filmową z konferencji Smart PM z migawkami z rozmaitych warsztatów, które miały wówczas miejsce. Można też zobaczyć kilka ujęć z Massawy, którą miałem przyjemność prowadzić.

Więcej
29.04.2014
Marcin Żmigrodzki

Massawa na ISAGA 2014 w Austrii

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w Product Showroom na konferencji ISAGA 2014. Pokażemy na niej skróconą wersję Massawy. Wydarzenie odbędzie się w lipcu w Austrii, przy granicy ze Szwajcarią.

Więcej

Sprawozdanie z ostatniej konferencji PMI Wrocław

Piszą między innymi o nas, ale przede wszystkim o tym, co się działo przez te dwa dni. Portal Dolnośląski Biznes zamieścił relację z konferencji, jaka odbyła się kilka dni temu w hotelu Mercure we Wrocławiu. Znalazło się tam również sprawozdanie z Massawy. Serdecznie polecamy: http://www.biznesdolnoslaski.pl/2014/04/11/wroclawiu-przez-2-dni-o-zarzadzaniu-projektami/

Więcej
12.04.2014
Marcin Żmigrodzki

I Konferencja PMI Wrocław

4 i 5 kwietnia odbędzie się pierwsza wrocławska konferencja organizowana przez PMI. Będziemy tam obecni – 4 kwietnia organizujemy całodniową Massawę, zaś 5 kwietnia będę miał przyjemność wygłosić krótki wykład o mitach w zarządzaniu projektami. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy są prowadzone przez stronę konferencji. Miejsce: Hotel Mercure pl. Dominikański 1 Link do strony konferencji Więcej o Massawie tutaj

Więcej
05.03.2014
Marcin Żmigrodzki

Będziemy na New Trends in Project Management

22 maja Massawa i Koloseum w Sopocie w ramach konferencji NTPM. NTPM organizowana jest już po raz trzeci przez trójmiejski oddział PMI. Na poprzednich edycja gościło za każdym razem kilkuset uczestników zatem to wydarzenie niebagatelne w skali kraju. Zapraszamy do zapisywania się na oba nasze warsztaty. Link do programu Link do strony o Massawie i Koloseum Dziękujemy za zaproszenie organizatorom konferencji NTPM.

Więcej
28.02.2014
Marcin Żmigrodzki

Massawa i Scrum Droid w Krakowie – zapisy otwarte

Na konferencji Smart PM 14 i 15 marca w Krakowie będziecie mieli szansę wziąć udział w Massawie i Scrum Droid. Organizatorzy konferencji właśnie uruchomili zapisy i opublikowali szczegółowy program.

Więcej
15.02.2014
Marcin Żmigrodzki

Będziemy na konferencji SMART PM

Z przyjemnością zaangażowaliśmy się w konferencję Smart PM w Krakowie. W trakcie tego wydarzenia zademonstrujemy naszą grę szkoleniową Massawa w wersji skróconej. Konferencja odbędzie się 14 i 15 marca.

Więcej
27.01.2014
Marcin Żmigrodzki

Budują most z papieru, a zamiast whisky w butelce jest piasek. Dlaczego managerowie bawią się jak dzieci?

– Wiadomo, że wszyscy lubimy bawić się, wcielać w różne role i zmagać o to, kto okaże się lepszy. Przy okazji zawodnicy uczą się jak dobrze zarządzać budżetem, czasem, ludźmi i ryzykiem i osiągać wyznaczone cele. Cała symulacja trwa aż dwa dni – tłumaczy Paweł Gąsowski, trener biznesu i współzałożyciel octigo.pl, która oferuje szkolenia z zarządzania projektami i procesami oparte na symulacji biznesowej.

Więcej

Filmik z Massawy na PMI Lean Days w Łodzi

Zobaczcie Massawę na PMI Lean Days:http://youtu.be/6pQgsWE5hsQ Miłego oglądania 🙂

Więcej

Massawa na 60 osób naraz

W zeszłym tygodniu na zaproszenie jednego z naszych klientów zrealizowaliśmy 6 sesji Massawy w jednym miejscu i czasie. Całe wydarzenie na prośbę klienta poprowadziliśmy po angielsku z pomocą aż 7 trenerów.

Więcej

Massawa on Baltic PM Days in Riga

We proudly announce that our award winning simulation game Massawa will be present on Baltic Project Management Days in Riga, Latvia on the 18th of May. The training will be held by one of our partners. We kindly invite everyone who will be near Latvia to join the event. The detailed program can be found here. And here you can find more on Massawa. Next day […]

Więcej
09.05.2013
Marcin Żmigrodzki

Massawa na PMI Leandays 2013

Już po raz drugi oddział łódzki PMI zaprosił nas z grą symulacyjną. W kwietniu to była Baza na Marsie, a teraz Massawa. Zapraszamy chętnych na warsztat 19 maja.

Więcej
25.04.2013
Marcin Żmigrodzki
Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.