+48 512 364 075

Konferencja

Zapraszamy na kongres PMI 27-29 listopada

12. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter to wydarzenie bez precedensu w naszej części kontynentu. Tylko tu, podczas dwóch dni prelekcji, spotkać można najlepszych praktyków z całego świata, którzy opowiadają o tym jak obecnie wygląda zarządzenia projektami, jak się zmienia i jak wyglądać będzie w przyszłości. W tym roku również tam będziemy i opowiemy, co badania mówią o metodach podnoszenia efektywności projektowej. Chętni mogą wziąć udział […]

Więcej
09.10.2017
Marcin Żmigrodzki

Już 18 i 19 maja po raz czwarty Konferencja Zarządzania Projektami we Wrocławiu.

Wrocławski oddział PMI zaprasza na Konferencję Zarządzania Projektami do Wrocławia pod hasłem „Wrocław projektuje”. Poniżej przedstawiamy informację o konferencji uzyskaną od PMI Wrocław.

Więcej
19.04.2017
Marcin Żmigrodzki

Już wkrótce, 24-25 kwietnia, odbędzie się kolejna edycja konferencji

Już wkrótce, 24-25 kwietnia, odbędzie się kolejna edycja konferencji New Trends in Project Management. Wydarzenie, dedykowane sympatykom zarządzania projektami, to wspaniała okazja na poznanie wielu ekspertów i praktyków z dziedziny project management, a także szansa na wzbogacenie swojej wiedzy i wymianę doświadczeń. Tegoroczna konferencja odbędzie się w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Zapisy wciąż trwają. Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż firma OCTIGO została Partnerem tego […]

Więcej
06.04.2017
Marcin Żmigrodzki

Massawa na konferencji PMI Katowice

21 września odbędzie się konferencja PMI w Katowicach. Będziemy mieli przyjemność wygłosić krótki wykład o tym, jak rozwija się świat zarządzania projektami i w którym kierunku może podążać. Zaś popołudniu przeprowadzimy skróconą wersję Massawy.

Więcej

II Konferencja Zarządzania Projektami we Wrocławiu

W ramach II Konferencji Zarządzania Projektami we Wrocławiu przeprowadzimy  z Pawłem całodniową symulację Massawa w pełnej wersji. Konferencję organizuje wrocławski oddział PMI. Ponadto będę miał przyjemność opowiedzieć o zasadach certyfikacji PMI Agile Certified Practitioner. Więcej informacji o konferencji i sposobie zapisania się można znaleźć tutaj. Serdecznie zapraszamy.

Więcej
20.03.2015
Marcin Żmigrodzki

Seminarium Evidence Based w Biznesie

Evidence Based Training Association, firmy Moderator i Octigo zaprasza na kolejne spotkanie seminaryjne. Tworząc symulacje zadaliśmy sobie kilka pytań. Pierwsze z nich brzmiało: Czy symulacje skutecznie szkolą?

Więcej

Zapraszamy na IPMA – Massawa w wersji short też tam będzie

Zapraszamy na konferencję IPMA Polska na temat zarządzania projektami. Sporo ciekawy wykładów się szykuje, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy się nie pochwalili. W ramach ścieżki warsztatowej zorganizujemy Massawę w wersji skróconej.

Więcej

ISAGA 2014 – zwarta relacja

Właśnie wróciliśmy z Austrii, z deszczowego Dornbirn. Jak zaczęło padać pod Monachium, to skończyło 3 dni później za Monachium. Początkowo deszcz lał z góry, z boku, pod kątem, potem już tylko siąpił. Po dwóch dniach chmury podniosły się nieco wyżej i okazało się, że jesteśmy w Alpach. Ale nie pogoda była tu przecież najważniejsza. Najważniejsza była merytoryka.

Więcej

Zapraszamy na Dolnośląskie Forum HR

2 czerwca we Wrocławiu odbędzie się konferencja Dolnośląskiego Forum HR, na którym przedstawimy krótki wykład na temat faktów i mitów w grach szkoleniowych. Ponadto będziemy mieli przyjemność przeprowadzić jedną z naszych mini gier – Bazę na Marsie.

Więcej
09.05.2014
Marcin Żmigrodzki

Dzielimy się filmikiem z konferencji Smart PM w Krakowie

Otrzymaliśmy krótką relację filmową z konferencji Smart PM z migawkami z rozmaitych warsztatów, które miały wówczas miejsce. Można też zobaczyć kilka ujęć z Massawy, którą miałem przyjemność prowadzić.

Więcej
29.04.2014
Marcin Żmigrodzki

Massawa na ISAGA 2014 w Austrii

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w Product Showroom na konferencji ISAGA 2014. Pokażemy na niej skróconą wersję Massawy. Wydarzenie odbędzie się w lipcu w Austrii, przy granicy ze Szwajcarią.

Więcej

Sprawozdanie z ostatniej konferencji PMI Wrocław

Piszą między innymi o nas, ale przede wszystkim o tym, co się działo przez te dwa dni. Portal Dolnośląski Biznes zamieścił relację z konferencji, jaka odbyła się kilka dni temu w hotelu Mercure we Wrocławiu. Znalazło się tam również sprawozdanie z Massawy. Serdecznie polecamy: http://www.biznesdolnoslaski.pl/2014/04/11/wroclawiu-przez-2-dni-o-zarzadzaniu-projektami/

Więcej
12.04.2014
Marcin Żmigrodzki

I Konferencja PMI Wrocław

4 i 5 kwietnia odbędzie się pierwsza wrocławska konferencja organizowana przez PMI. Będziemy tam obecni – 4 kwietnia organizujemy całodniową Massawę, zaś 5 kwietnia będę miał przyjemność wygłosić krótki wykład o mitach w zarządzaniu projektami. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy są prowadzone przez stronę konferencji. Miejsce: Hotel Mercure pl. Dominikański 1 Link do strony konferencji Więcej o Massawie tutaj

Więcej
05.03.2014
Marcin Żmigrodzki

Będziemy na New Trends in Project Management

22 maja Massawa i Koloseum w Sopocie w ramach konferencji NTPM. NTPM organizowana jest już po raz trzeci przez trójmiejski oddział PMI. Na poprzednich edycja gościło za każdym razem kilkuset uczestników zatem to wydarzenie niebagatelne w skali kraju. Zapraszamy do zapisywania się na oba nasze warsztaty. Link do programu Link do strony o Massawie i Koloseum Dziękujemy za zaproszenie organizatorom konferencji NTPM.

Więcej
28.02.2014
Marcin Żmigrodzki

Massawa i Scrum Droid w Krakowie – zapisy otwarte

Na konferencji Smart PM 14 i 15 marca w Krakowie będziecie mieli szansę wziąć udział w Massawie i Scrum Droid. Organizatorzy konferencji właśnie uruchomili zapisy i opublikowali szczegółowy program.

Więcej
15.02.2014
Marcin Żmigrodzki

Evidence Based Training – pierwsza w Polsce konferencja

Jak przejść od nauczania jako sztuki do nauczania opartego na dowodach? W jaki sposób podnieść efektywność szkoleń? Stowarzyszenie EBT organizuje pierwszą w Polsce konferencję na temat naukowego podejścia do szkoleń. Z dumą wspieramy to wydarzenie i serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą racjonalnemu podejściu do szkoleń.

Więcej
29.01.2014
Marcin Żmigrodzki

Będziemy na konferencji SMART PM

Z przyjemnością zaangażowaliśmy się w konferencję Smart PM w Krakowie. W trakcie tego wydarzenia zademonstrujemy naszą grę szkoleniową Massawa w wersji skróconej. Konferencja odbędzie się 14 i 15 marca.

Więcej
27.01.2014
Marcin Żmigrodzki

New Trends in Project Management 22 – 23 maja 2014 roku

Organizatorzy organizowanej w maju konferencji NTPM właśnie ogłosili tzw. Call for Papers, czyli zaproszenie do wysyłania zgłoszeń wystąpień. Termin nadsyłania streszczeń upływa 30 stycznia 2014. Poniżej informacja na ten temat.

Więcej
15.01.2014
Marcin Żmigrodzki

Massawa on Baltic PM Days in Riga

We proudly announce that our award winning simulation game Massawa will be present on Baltic Project Management Days in Riga, Latvia on the 18th of May. The training will be held by one of our partners. We kindly invite everyone who will be near Latvia to join the event. The detailed program can be found here. And here you can find more on Massawa. Next day […]

Więcej
09.05.2013
Marcin Żmigrodzki

Massawa na PMI Leandays 2013

Już po raz drugi oddział łódzki PMI zaprosił nas z grą symulacyjną. W kwietniu to była Baza na Marsie, a teraz Massawa. Zapraszamy chętnych na warsztat 19 maja.

Więcej
25.04.2013
Marcin Żmigrodzki
Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.