+48 512 364 075

Partnerzy

Budujemy naszą przewagę konkurencyjną w oparciu o najwyższej jakości treści szkoleniowe: pojedyncze szkolenia i całe programy. Kanał sprzedaży opierając na ścisłej współpracy z partnerami biznesowymi.

Zatem nasze szkolenia i gry symulacyjne sprzedajemy w przeważającej mierze za pośrednictwem partnerów – firm szkoleniowych i uczelni. Wierzymy, że nasi partnerzy mają unikalnych i ważnych klientów, my natomiast dysponujemy unikalnymi, atrakcyjnymi i sprawdzonymi produktami szkoleniowymi.

Zostań naszym partnerem!

Jeżeli reprezentujesz firmę szkoleniową i chcesz rozszerzyć ofertę o nasze produkty, skontaktuj się z nami. Oferujemy współpracę przez realizację szkoleń na zlecenie albo przez sprzedaż licencji na samodzielne prowadzenie naszych produktów edukacyjnych.

Poniżej znajduje się lista naszych partnerów:

Moderator

 

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.