+48 512 364 075

Za darmo raport Gry w szkoleniach biznesowych

breughel

Reprodukcja obrazu Breughla z Wikipaintings, http://www.wikipaintings.org/en/pieter bruegel-the-elder/children-s-games-1560

Zapraszamy do pobrania raportu Gry w szkoleniach biznesowych

Zebraliśmy kilkadziesiąt publikacji na temat badań efektywności gier i symulacji w szkoleniach.

Książka zawiera 21 stron tekstów i można ją pobrać z PDF. Przyjemnej lektury.

Aktualna wersja: 1.0
Data aktualizacji: 2015-05-29
Wielkość pliku: 1,3 MB

E-mail (wymagane):

Wybierz opis, który najlepiej Cię charakteryzuje (wymagane)

 Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o.

Aby pobrać książkę, prosimy o wypełnienie powyższego formularza (link do pobrania ukaże się po wysłaniu formularza). W razie problemów z pobraniem pliku proszę o kontakt pod adresem: szkolenia@octigo.pl.

Polityka prywatności: Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.
Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.