+48 512 364 075

Dokument Analizy Biznesowej za darmo

Zapraszamy do pobrania szablonu dokumentu analizy biznesowej.

Jest to zbiór artykułów na temat zarządzania: zmianą, strategią, orgnizacją, ludźmi z perspektywy praktyka. Książka adresowana jest do praktyków z pewnym doświadczeniem.

Książka zawiera 24 strony i można ją pobrać z PDF. Przyjemnej lektury.

Aktualna wersja: 1.0
Data aktualizacji: 2016-01-12
Wielkość pliku: 2 MB

E-mail (wymagane):

Wybierz opis, który najlepiej Cię charakteryzuje (wymagane)

 Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o.

Powyższy dokument został napisany przez Bartka Mazurkiewicza-Byloka w ramach materiałów dydaktycznych na studia Zarządzanie Wymaganiami i Analiza Biznesowa oraz jako element szkolenia Korea Północna.  Aby pobrać książkę, prosimy o wypełnienie powyższego formularza (link do pobrania ukaże się po wysłaniu formularza). W razie problemów z pobraniem pliku proszę o kontakt pod adresem: szkolenia@octigo.pl.

Polityka prywatności: Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.
Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.