+48 512 364 075

Programy rozwoju

Programy
szkoleniowe

Programy szkoleniowe
Oferujemy wyjątkowe programy rozwojowe oparte wzbogacone atrakcyjnymi gra szkoleniowymi i symulacjami. Nasze programy szkoleniowe prowadzone są wyłącznie przez praktyków w swoich dziedzinach. Współpracujemy od wielu lat z wiodącymi prywatnymi uczelniami wyższymi, jak Akademia Leona Koźmińskiego oraz Wyższa Szkoła Bankowa.

Mamy doświadczenie w realizacji programów rozwojowych w formule uniwersytetu korporacyjnego. W tym podejściu program szkolenia powiązany jest z praktycznymi postępami pracowników oraz akredytacją uczelni wyższej. Uczestnik uczy się na terenie firmy, a po spełnieniu wymaganych kryteriów otrzymuje dyplom stiudów podyplomowych.

E-learning

Programy szkoleniowe
Tworzymy nowatorskie rozwiązania e-learningowe, np. symulatory projektów czy aplikacje mobilne. Wierzymy, że człowiek chce się uczyć w dowolnym miejscu i czasie. Większość naszych rozwiązań dostępna jest całkowicie za darmo. Sprawdź je sam!

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.