+48 512 364 075
Osiągnięcia

Blog

Na naszym blogu możesz znaleźć kilkaset artykułów na temat zarządzania projektami i zarządzania procesami. Poruszamy tematykę stosowania metodyk PMBOK Guide, IPMA i PRINCE2, funkcjonowania biur projektów. Z drugiej strony zajmujemy się praktycznym stosowaniem Lean i Six Sigma.
zarządzanie projektami dla początkujących

Tu możesz przejrzeć ponad 500 wpisów na naszym blogu ułożonych chronologicznie

Możesz też przeczytać artykuły przypisane do różnych kategorii tematycznych takich, jak zarządzanie projektamizarządzanie portfelem projektówcertyfikaty w zarządzaniu, np. PMPgry strategicznesix sigmaleanzarządzanie procesami.

Pełen katalog znajdziesz tutaj

Poniżej można zobaczyć najczęściej przeglądane wpisy z naszego bloga (najpopularniejszy był przeglądany ponad 6000 razy) oraz pobrać nasze darmowe podręczniki zarządzania projektami.

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.