+48 512 364 075

Zaktualizowany podręcznik do zarządzania portfelem projektów

Marcin Żmigrodzki

Właśnie odświeżyliśmy znacząco nasz podręcznik do zarządzania portfelem projektów. Jego nową wersję można pobrać z naszej witryny pod tym linkiem.

Przez lata nazbierało nam się 10 podręczników oraz ponad 500 artykułów na blogu. Zatem przyszedł najwyższy czas, aby odświeżyć system zarządzania treścią, bo przy tej ilości tekstów nawigowanie stało się nieefektywne. Tym samym rozpoczynamy projekt przenoszenia naszych treści na nowy serwis. Nasze książki poszły na pierwszy strzał, a stopniowo zmigrujemy wszystkie artykuły z bloga i całą witrynę www.octigo.pl. Tutaj można zobaczyć listę naszych książek dostępnych do pobrania.

Co sądzicie o nowej witrynie? Mamy nadzieję, że będzie bardziej czytelna.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.