+48 512 364 075

Drugie wydanie książki Zarządzanie projektami dla początkujących w maju

Marcin Żmigrodzki

Właśnie uporałem się z pisaniem drugiego wydania podręcznika do projektów. Nie jest to tylko dodruk i odświeżenie,  gdyż objętość książki wzrośnie o ok. 30%. Pojawią się szablony dokumentów, wprowadzenie do zarządzania portfelem projektów, opis metody wartości wypracowanej objaśniony na kilkunastu rysunkach, aby było naprawdę prosto.

Jestem już po rozmowie z Panią Magdą z Helion i mam prognozę, że książka ma szansę ukazać się na półkach w maju 2018, a więc jeszcze przed sesją akademicką. Jednak przed nami jeszcze korekta, skład, druk i dystrybucja, więc trzymam kciuki.

A narazie pierwsze wydanie można zakupić w formie elektronicznej na witrynie One Press.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.