+48 512 364 075

Właśnie przyszła Łasica z drukarni

Marcin Żmigrodzki

Łasica gra karcianaJuż mamy u siebie całą górę Łasic. Kolejny krok procesu to wysłanie jej do tych, którym to obiecaliśmy. Część z naszych czytelników dobrze wie, o kim mówimy. Ponadto rozpoczynamy z pomocą naszego partnera rozsyłkę po sklepach. Planujemy też nawiązać współpracę z jednym sklepem internetowym, aby zapewnić również sprzedaż zdalną.

Cena detaliczna jednej sztuki Łasicy będzie wynosić 49 zł. brutto. Jeżeli będziecie zainteresowani zakupem, to zapraszamy do kontaktu z nami na adres e-mail: szkolenia@octigo.pl.

Każda sztuka jest zapakowana w tekturowe pudełko i zafoliowana. W środku można znaleźć 3 kolorowe talie i instrukcję obsługi. Jedno pudełko pozwala na rozgrywkę dwóch ludzi, ale planujemy wydać drugi zestaw w innych kolorach i wówczas będzie możliwe zagranie w trzy i cztery osoby.Łasica

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.