+48 512 364 075

Project Management for Beginners za darmo przez 5 dni!

Marcin Żmigrodzki

pm for beginnersWłaśnie ukazała się moje książka Project Management for Beginners po angielsku na Amazon. Książka narazie jest tylko w wersji elektronicznej na Kindle, ale docelowo ukaże się również w wersji papierowej.

Z okazji publikacji w wersji angielskiej udostępnimy ją za darmo każdemu chętnemu w wersji  Mobi. Mobi to właśnie format obsługiwany przez czytnik Kindle.

W zamian mam gorącą prośbę o jej recenzję na Amazon. Aby otrzymać darmową kopię ebooka Project Management for Beginners, wystarczy napisać na adres szkolenia@octigo.pl i poprosić, a ja e-mailem wyślę ją do Was. Trzeba także obiecać solennie, że napisze się uczciwą recenzję w księgarni Amazon. 🙂 A na powaznie to potrzebujemy Waszej pomocy. To dopiero początek jej życia na rynku i bardzo potrzebujemy rzetelnych opinii. Z góry dziękujemy.

Ps.

Jeżeli nie macie urządzenia Kindle, to można ściągnąć sobie aplikację Kindle na komputer i tak czytać.

Miłej lektury!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.