+48 512 364 075

Już 18 i 19 maja po raz czwarty Konferencja Zarządzania Projektami we Wrocławiu.

Marcin Żmigrodzki
newsletter_iv_konferencjaWrocławski oddział PMI zaprasza na Konferencję Zarządzania Projektami do Wrocławia pod hasłem „Wrocław projektuje”. Poniżej przedstawiamy informację o konferencji uzyskaną od PMI Wrocław.

Pierwszego dnia praktycy biznesu, doświadczeni kierownicy projektów i liderzy zespołów oraz pasjonaci zarządzania projektami poprowadzą dla nas warsztaty. Umożliwią one uczestnikom podniesienie kompetencji oraz zdobycie wiedzy. Będzie to także możliwość poznania osób z branży oraz sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce. Drugi dzień to moc wrażeń – prelekcje polskich i zagranicznych prelegentów, mi.in. Bruno Kahne oraz Gunther Verheyen. To także okazja do poznania od środka projektów z Dolnego Śląska podczas „Wrocław Projektuje”. Swoje przedsięwzięcia zaprezentują firmy Govecs, Astaldi oraz Miasto Wrocław. Projekty zostaną poddane ocenie ekspertów, którymi będą Małgorzata Kusyk, Grzegorz Szałajko oraz Paweł Bochnowski. Jakie były problemy w implementacji, czy udało się zmieścić w budżecie, czy projekt skończył się na czas? O tym wszystkim dowiecie się podczas prezentacji projektów. Konferencja zakończymy nową inicjatywą, którą będzie Gala Wrocławskich Project Managerów. Wydarzenie rozpoczniemy wręczeniem nagród dla laureatów konferencji, a następnie będziemy tańczyć do białego rana przy muzyce na żywo. Będzie to niepowtarzalna okazja na nieformalne rozmowy oraz wymianę doświadczeń.
Więcej informacji oraz zapisy znajdziecie się na stronie PMI Wrocław: http://pmi.wroclaw.pl

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.