+48 512 364 075

Rozdajemy 3 talie pierwszej edycji Łasicy

Marcin Żmigrodzki

Łasica - rozgrywka

Tak wyglądać może rozgrywka w Łasicę. W kolejnym poście przybliżymy zasady na podstawie przykładowej gry. Teraz zaś musimy się pochwalić pierwszą rozgrywkę na profesjonalnie zaprojektowanych i wydrukowanych kartach. Maciek sam jest wycinał nocami i kleił pudełka.

Jak już mowa o pudełkach, to wybraliśmy po wielu dyskusjach prosty wzór, przypominający pudło tekturowe, jakie się otrzymuje w momencie opróżniania biurka w poprzednim miejscu pracy. Innymi słowy symbolizuje nadzieję, że w nowym miejscu, jak już ktoś nas zechce, będzie nieco mniej beznadziejnie.

W środku pudełka można znaleźć 3 zestawy kart: 2 zestawy kart zdarzeń dla dwóch graczy i 1 zestaw interesariuszy, o których toczy się cała rozgrywka. Łącznie około 80 kart. Nawiasem mówiąc, brydż się może schować ze swoimi 52 kartami.

IMG_2024Gra nadal wymaga paru poprawek, ale chcemy ją rozesłać do pierwszych chętnych do testowania. Zależy nam na waszych opiniach. W związku z tym organizujemy prosty konkurs. Do 26 marca przyślijcie nam zgłoszenie na adres: szkolenia@octigo.pl z jednym zdaniem komentarza, dlaczego gra nazywa się Łasica. Każda odpowiedź jest dobra, nawet te złe o melancholijnym zabarwieniu. A my metodą losowania wybierzemy 3 osoby i wyślemy im talię kart.

Ps.

Sami nie mamy tak nihilistycznego podejścia do życia. To Łasica nas tak zmieniła.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.