+48 512 364 075

Open Coop – krok pierwszy

Marcin Żmigrodzki

Open Coop - koncepcjaKrok pierwszy to opracowanie rekwizytów. Uczestnicy mają uczyć się współpracy. Oznacza to, że powinni wykonywać jakieś zadanie razem. Jednak ich kompetencje powinny być rozdzielne, aby nie dało się wykonać tego zadania indywidualnie. Jednocześnie rekwizyt powinien przejrzyście obrazować ograniczenia techniczne, podział kompetencji, a przede wszystkim postęp prac. Dodatkowo założyliśmy, że rekwizyty będzie można wykonać samodzielnie, czyli na przykład wydrukować i wyciąć.

Obok zamieszczam pierwszy koncept rekwizytów, nazwaliśmy go rurociąg. To kwadratowe karteczki z kolorowymi liniami tworzącym większą całość. Taki puzzle. Zamieściłem ten przykład dla ilustracji, jak powstaje taka gra. Koncepcja rurociągu ma swoje wady, więc jeszcze pracujemy nad alternatywmi, np. koncepcja magazyn, koncepcja cegły. Do zobaczenia później.

Dla przypomnienia Open Coop to gra szkoleniowa, którą tworzy z przeznaczeniem do dystrybucji otwartej. Tutaj można przeczytać więcej o jej założeniach.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.