+48 512 364 075

Lecimy do San Diego na kongres PMI North America

Marcin Żmigrodzki

sandiego-arp-750pix23 września rozpoczyna się międzynarodowy kongres PMI w San Diego. PMI zaprosił nas jako autorów gry symulacyjnej Business Inc, która została uznana za najlepszy produkt szkoleniowy w 2016 roku. Juppiii!

Kongres PMI North America to chyba największe wydarzenie w świecie zarządzania projektami, które trwa niemal tydzień, a poprzedzone jest wieloma dniami warsztatów. 23 września wieczorem odbędzie się gala, na której oficjalnie otrzymamy nagrodę i dowiemy się, dlaczego zdaniem PMI gra mobilna jest najlepszym szkoleniem z zarządzania projektami w 2016 roku 😉

Gra Business Inc. (link do Google Play, link do AppStore) to symulacja biznesowa, w której gracz wciela się w rolę właściciela firmy realizującej projekty.

Zatem we trójkę: Adam, Paweł i ja postanowiliśmy się tam wybrać. 🙂

Zdjęcie: Wikipedia

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.