+48 512 364 075

Już w lutym Zarządzanie Projektami dla Początkujących na półkach!

Marcin Żmigrodzki

Zarządzanie projektami dla początkujących„Jaką najbezpieczniejszą decyzję można podjąć w ramach realizacji projektu? Odpowiedź jest prosta: nie robić go!

Ale skoro czasem nie ma ucieczki, to warto wiedzieć, jak nie dać się pokonać. W niniejszej książce krok po kroku zostaniesz wprowadzony w sztuczki i chwyty stosowane przez doświadczonych menedżerów projektów. A niekiedy zostaniesz nawet poproszony o użycie zdrowego rozsądku.” – tak zaczyna się moja pierwsza drukowana książka o zarządzaniu projektami.

Niniejszym prezentuję oficjalną okładkę oraz z dumą informuję, że już w lutym nakładem wydawnictwa Helion ukaże się książka Zarządzanie Projektami dla Początkujących. Jest ona adresowana do początkujących kierowników projektów i zainteresowanych tym tematem. Krok po kroku wprowadza w proces planowania i realizacji projektu. Wszystkie rozdziały, aby łatwiej było zapamiętać i zrozumieć sekwencję kroków, zilustrowano planszą przypominającą grę. Krok po kroku pokazuje ona, co kierownik projektu powinien zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

Z różnych metodyk kaskadowych i zwinnych wybrałem techniki, które moim zdaniem najlepiej działają i są najbardziej praktyczne. Książka zatem nie jest teoretycznym opisem różnych metod i narzędzi, a raczej praktycznym poradnikiem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.