+48 512 364 075

Business Inc. na AppStore

Marcin Żmigrodzki

BINCPo dwóch tygodniach oczekiwania AppStore zatwierdził naszą grę Business Inc. i od teraz jest również dostępna na iPhone oraz iPad.

 

Business Inc. working overtimeJuż wspominaliśmy, że w grze pojawiło się szereg nowych funkcji w tym trzy dodatkowe tryby rozgrywki: łatwy, średni i trudny oraz poziomy kompetencji pracowników i projektów, zatrudnianie w nadgodzinach, zdobywanie doświadczeń z projektów, nowe szkolenia, zarabianie pieniędzy po zakończeniu projektów, rozgrywka w tle, gdy gra jest wyłączona i wiele innych.

Link do pobrania: https://itunes.apple.com/pl/app/business-inc./id1010181155?mt=8

A jeżeli chcecie pograć na urządzeniach z Android to polecam ten link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.octigo.businessinc

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.