+48 512 364 075

Ruszają otwarte beta testy Business Inc. 2

Marcin Żmigrodzki

Business inc 2Skończyliśmy wewnętrzne testy, scenariusze napisane w większości, pozostaje nam grać i sprawdzać, czy gra jest dobrze zbilansowana. Posłuchaliśmy kilkuset komentarzy i wprowadziliśmy szereg zmian w rozgrywce.

W końcu będzie rozgrywka swobodna według automatycznie generowanych projektów, dzięki temu za każdym razem gra będzie przebiegać inaczej. Wprowadziliśmy różne poziomy trudności od najłatwiejszego do naprawdę trudnego.

Dodaliśmy tryb pracy w nadgodzinach (na obrazku z boku możecie zobaczyć, jak John się wypala) oraz nowy ekran z długofalowymi przychodami z projektów. Pojawiły się też poziomy kompetencji ludzi i projektów, co może utrudnić rozgrywkę.

Business Inc 2Przyszedł czas na zewnętrzne testy. Jeżeli, drogi czytelniku, jesteś zainteresowany pograniem w Business Inc. przed premierą, napisz do nas na szkolenia@octigo.pl. Chętnie udostępnimy Ci grę , bo potrzebujemy Twojej opinii. Szczególnie interesuje nas, jak gra prezentuje się na różnych urządzenia.

Szacujemy, że oficjalna premiera gry nastąpi do końca stycznia. Na iTunes to może być trochę później, bo Apple zawsze każe czekać parę dni na wyniki audytu.

Dla przypomnienia nowości na temat gry można znaleźć tutaj.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.