+48 512 364 075

PMP Voice Quiz – czyli porozmawiaj o PMP ze swoim telefonem

Marcin Żmigrodzki

PMP Voice QuizPewnego dnia wracaliśmy z Pawłem ze szkolenia i doszliśmy do wniosku, że w trakcie jazdy marnuje się strasznie dużo czasu. Trudno jest czytać wiadomości na potralu, trudno like’ować na fejsiu, nawet wyraźnej fotki sobie nie można zrobić. A gdyby tak móc uczyć się, nie odrywając rąk od kierownicy? Niektórzy spędzają w aucie po 2 godziny dziennie, albo i więcej. W ten sposób wpadliśmy na pomysł aplikacji mobilnej sterowanej głosem, która komunikuje się z użytkownikiem za pomocą głosu.

Taki sposobem wpadliśmy na pomysł programu, który na głos odczytuje pytania, a następnie nasłuchuje odpowiedzi użytkownika. Po udzieleniu odpowiedzi mówi objaśnienie i przechodzi do następnego pytania. Zero klikania za to obsługa w pełni bezdotykowa.

PMP Voice Quiz welcome screenPonadto aplikacja sama dobiera pytania według postępów w nauce. Im gorsze wyniki w danym obszarze wiedzy, tym częściej wylosujemy te pytania. Można sobie ustawić datę egzaminu, minimalny poziom zaliczenia i aplikacja sama będzie podpowiadać, na ile pytań użytkownik powinien odpowiadać, aby zdążyć się nauczyć. To taki osobisty trener, który nie tylko przeprowadzi test, ale i jeżeli nie będziemy od dłuższego czasu uczyli się, przypomni nam o tym.

Jednak, gdyby ktoś potrzebował, to oczywiście można klikać zamiast rozmawiać z naszą appką. Na przykład w zatłoczonym tramwaju, gdzie niezręcznie byłoby mówić do telefonu.

Kuba pracuje jeszcze nad stabilizacją aplikacji i poprawkami ergonomii. Aplikacja będzie dostępna w sklepie Google Play na platformę Android.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.