+48 512 364 075

Pierwszy PMBOK® Guide rozdany

Marcin Żmigrodzki

Z przyjemnością informuję, że sierpniowa książka PMBOK® Guide ed. 5 powędruje do Mateusza S., który ukończył grę Business Inc i przesłał nam poprawne hasło z końcowego ekranu gry.

Przypominamy, że konkurs trwa i kolejne losowanie odbędzie się w październiku. Obejmie ono zgłoszenia wrześniowe. Zyczymy powodzenia wszystkim graczom.

Przypominamy też, że aby wygrać papierowe wydanie PMBOK® Guide, należy zwycięsko przejść naszą grę i przysłać do nas hasło konkursowe, które pojawi się na końcowym ekranie.

Więcej o grze Business Inc. można przeczytać tutaj.

Dla przypomnienia w sierpniu PMBOK® Guide pojechał do Piotra D.

PMI, PMBOK, PMP, PMI-ACP, PgMP, PfMP, CAPM are registered mark of the Project Management Institute, Inc.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.