+48 512 364 075

Nowa generacja symulatora projektów gotowa

Marcin Żmigrodzki

symulator projektuWłaśnie skończyliśmy prace nad najnowszą wersją naszego symulator szkoleniowego prowadzenia projektów. Został on napisany od nowa. Do największych zmian można zaliczyć całkowitą zmianę wyglądu i nawigacji oraz dodanie modułu planowania projektu. Symulator będzie stosowany między innymi na Uniwersytecie Szczecińskim na zajęciach zarządzania projektami i w naszej Szkole Project Managera, a także na wybranych szkoleniach z zarządzania projektami

Nowe funkcje to:

  • Moduł planowania projektu, w ramach którego można planować czas zadań i alokację ludzi, kupować przeciwdziałania, tworzyć harmonogram i wyliczać budżet
  • Powiązanie planu bazowego z modułem planowania
  • Całkowita zmiana wyglądu graficznego
  • Wprowadzenie do interface’u alokacji przez proste przeciąganie ludzi na zadania
  • Dodanie możliwości alokacji dowolnej liczby ludzi w zadaniach
  • Zapisywanie wykonanych projektów

Aktualnie jesteśmy w trakcie pisania scenariuszy lekcji i usuwania ostatnich błędów. Tradycyjnie udostępnimy część funkcjonalności za darmo w ramach naszej witryny. Jak tylko będziemy gotowi, to damy Wam znać.

Link do symulatora

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.