+48 512 364 075

PMP® Exam Step by Step – oficjalna wersja

Marcin Żmigrodzki

PMP Exam Step by StepWypuściliśmy właśnie oficjalną wersję naszej aplikacji przygotowującej do testu PMP®.

Po usunięciu ostatnich błędów, zoptymalizowaniu drzewa kategorii i przeprowadzeniu testów na różnych urządzeniach aplikacja jest gotowa.

Aktualnie znajdziecie w niej ponad 300 pytań z objaśnieniami odpowiedzi i kilkanaście artykułów na temat certyfikacji PMP®.

Nasz program dostępny jest w większości za darmo.

Link do aplikacji w sklepie Google Play

Aplikacja pozwala na wykonanie kilkunastu próbnych testów, pomiar wiedzy w różnych obszarach wiedzy. Program mierzy również wiedzę w czasie, dzięki temu użytkownik może obserwować wzrost swoich kompetencji aż do poziomu, który pozwoli mu bezpiecznie zdać egzamin.

Aplikację testowaliśmy na między innymi Samsung Galaxy S3, S4, S5, Tab3, Tab4, Sony Experia Z3.

Planujemy rozwijać treści aż zaoferujemy 500 pytań testowych i kilkadziesiąt artykułów objaśniających najważniejsze zagadnienia z PMBOK® Guide.

PMI, PMBOK, PMP, PMI-ACP, PgMP, PfMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.