+48 512 364 075

Ile zarobi Stone Crush Saga?

Marcin Żmigrodzki

Business Inc mobile gameA ile Vegge Warior? Czy wypuścimy Furious Penguins na rynek zanim zrobi to konkurencja i zdobędziemy większość zysków, czy też oni nas wyprzedzą i nie zarobimy nic?

Na te pytania będziecie mogli sobie odpowiedzieć, grając w naszą najnowszą produkcję. Grę symulacyjną na urządzenia mobilne, w której wcielicie się w role właściciela firmy informatycznej produkującej gry mobilne.

symulacja zarządzania projektami

W grze będziecie mogli zatrudniać ludzi, szkolić ich i motywować do pracy. Ich zadaniem będzie realizować projekty gier mobilnych, które z kolei przyniosą wam fortunę.

Premiera będzie miała miejsce w styczniu najpierw na platformę Android, a następnie na IOS.

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.