+48 512 364 075

Czy twoja firma zdąży wypuścić Wkurzone Pingwiny?

Marcin Żmigrodzki

gra mobilna octigoPrzedstawiamy trzecią odsłonę naszego najnowszego projektu. Cały czas trzymamy się początkowego planu, zakładającego premierę w listopadzie. Zespół programistyczny obiecuje, że się uda.

Możemy już ujawnić, że będzie to gra symulacyjna na smartfony i tablety, w której gracz będzie wcielał się we właściciela firmy informatycznej. Małego startupu zajmującego się tworzeniem gier mobilnych ;).

Zadaniem gracza będzie zatrudniać pracowników do projektów gier po to, aby jak najszybciej wypuścić je na rynek. A na tym rynku trzeba się śpieszyć, bo konkurencja ogromna. Kto jest pierwszy ten zarabia, kto drugi ten ma jedynie koszty.

Gra ma oferować szereg poziomów trudności, kilkadziesiąt projektów i pracowników. Dużo zależeć będzie od trafnego wyboru projektów oraz optymalnego zarządzania ludźmi.

Gra ma być dostępna zarówno na platformę Android jak i IOS.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kontakt
Interesują Cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami: tel.:+48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Formularz kontaktowy

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
Profil na Google+ PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.